HAKKIMIZDA

CEYLAN HALI YIKAMA “Ceylan Edc Turizm İnşaat Temizlik San. Ve Tic. Ltd. Şti.” firma sahibi aslen Konya doğumlu olup, 1991 yılından itibaren Milas’ta ikamet eden İbrahim Ceylan tarafından “BÖLGENİN İLK ve TEK HALI YIKAMA FABRİKASI” olma özelliği ile Milas ta bir ilki başararak 2017 yılında 4 aşamalı makinalı Fabrikasyon halı yıkama sistemini getirmiştir.

Kuruluşundan bugüne kadar da aynı Marka ve aynı Firma sahibi ile daha iyi kalitede hizmet vermeye devam etmektedir.

Firmamız Türk Patent ve Marka Kurumunun 112296 marka numarası ile TESCİLLİ kurumsal bir firmadır.
Kurulduğumuz günden bu güne kadar her zaman kendisini geliştirmiş ve sektörde hep yenilikler kazandırmıştır.

insanlara daha yaşanılır ortamlar hazırlayan, müşterisinin ihtiyacına göre esneklik gösteren ve sektöründe güler yüzlü personeli, kalite,hijyen ve güven prensibi ile hizmet vermek üzere kurulmuş olan firmamız; müşteri odaklı iş anlayışı ile daima müşteri memnuniyetini birinci sırada tutar, prensipleri ve geniş müşteri portföyü ile sektöründe emin adımlarla ilerlemektedir.
Her geçen gün büyüyen, sektöründe lider olan firmamız Milas, Güllük ve Ören Mahallelerimizde ücretsiz servisimiz ile hizmet vermeye devam etmektedir.

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığının hemen her sektör tarafından olumsuz etkilendiği günümüzde, Ceylan Halı Yıkama olarak, teknoloji, ekip ve ekipmanlarımızı en üst kalitede tutmak, temiz,sağlıklı ve hijyenik ortamlarda müşteri memnuniyetini en ön planda tutmak ve güvenilir hizmet arzulayan tüketicilerimizin ihtiyaçlarına en üst düzeyde cevap vermektir.


ÇEVRECİ


MÜŞTERİ ODAKLI


HİJYENİK

VİZYONUMUZ

Ceylan Halı Yıkama olarak, kalitede süreklilik, sorumluluk sahibi, dürüst, güvenilir, yenilikçi, teknolojinin her yeniliklerini sizlere sunan, hijyenik bir yaklaşımla sektörde Lider Halı Hıkama Fabrikası olma anlayışımızla tecrübelerimizi birleştirerek bu hizmet politikamızı, kalitemizi düşürmeksizin sürekli hale getirmektir.

Hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için tıklayınız...